Wim Duin – de verandering
Pianist, zanger en begeleider van drie zangkoren. Dat somt zo’n beetje de passie op van Wim Duin uit Wijk aan Zee. De 62-jarige eigenaar van het bedrijfje Korenduin kan dit nog allemaal doen omdat hij zo’n 18 jaar geleden zijn leven omgooide. Wim liet de drank staan. Deze verandering werkte beslist levensverlengend: ,,Ik zou allang dood zijn geweest als ik niet gestopt was.”
Over deze verandering vertelt hij vrijuit in deze podcast van de Vrijstaat Roetz. Gesprekspartner is journalist Ab Winkel. Het gesprek vond plaats in juni 2024. De muziekfragmenten zijn opnamen van Wim in zijn hoedanigheid als William F. Dune.
Nieuwe Roetz
Deze podcast is gemaakt ter gelegenheid van de nieuwe editie van Roetz Magazine, die op 1 september uitkomt. Het thema van dit nummer is ‘de verandering’.